Aktuality

Na telefonu 739064415 přijímáme objednávky na krouhané zelí cena 20 Kč/kg. Krouhat budeme od 2.10.2023.

Samosběr cibule je ukončen vyprodáno. Omlouváme se všem na které se v letošním roce nedostalo, ale zájem byl opravdu velký.

Dne 7.9.2023 probíhal samosběr cibule na našich dvou hlavních polích a zájem byl tak velký, že cibule už není. Zítra tedy v pátek 8.9. bude ještě samosběr cibule na třetím poli, kde ale není cibule mnoho a je menší. Začátek v 8:00 hodin do VYSBÍRÁNÍ cca do oběda.

Tak jak jsme avizovali zájem o samosběr cibule je od rána veliký. Samosběr zatím probíhá, ale pravděpodobně nebude ani dnes do 17 hodin. Odpoledne přineseme další zprávy, ale předpokládáme, že páteční a sobotní samosběr bude muset být ZRUŠEN.

Aktuální situace 31.8.2023 (viz přiložené fotografie). Cibule začíná dozrávat, pole je po předchozích deštích řádně zalito. Pokud vyjde předpověď počasí předpokládáme zahájení samosběrů v druhé polovině příštího týdne. Samozřejmě budeme upřesňovat. Tyto informace slouží pro stálé zákazníky. Upozorňujeme, že jsme malá rodinná firma a není v našich...

Srp 22

Cibule

Jak je vidět na přiložených fotografiích není ještě cibule zralá a proto jí nemůžeme zatím vyorávat. Proto nejsme schopni určit termíny samosběru. Pravděpodobně budou až v září. Děkujeme Vám za trpělivost. Jak se situace změní budeme Vás informovat.

© Klička Osík s.r.o. 2022-2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!